منو

شرایط و روش‌های ارسال مهندسن آلفا

 

در مجموعه مهندسین آلفا ما همه‌ی تلاش خود را می کنیم تا کالای خریداری شده در همان روز با حداقل هزینه به دست شما برسد یا برای شما ارسال شود. سفارش‌هایی که از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 16 و پنج شنبه از ساعت 9 تا 12 ثبت شوند در صورت موجودی کالا در همان روز برای شما ارسال می‌شوند و سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت شوند در روز کاری بعد برای شما ارسال می‌شوند.

متناسب با شرایط مصرف کننده کالای خریداری شده می‌تواند از راه‌های مختلفی همچون پست‌های دولتی، پست های خصوصی ، پیک اختصاصی درون شهری ویژه مناطق 22 گانه تهران،باربری ‌ها و سامانه ‌های اتوبوسرانی ارسال شود، که به اختصار در مورد روش‌های ذکر شده می‌پردازیم.

پیک اختصاصی:

ویژه مناطق 22گانه تهران و برخی از شهرهای خوزستان بوده و کالا در همان روز به دست مصرف کننده می رسد.

پست دولتی:

پست دولتی معمولا برای کالاهای با حجم کم و وزن کم استفاده می‌شود و امکان ارسال کالا به سراسر کشور وجود دارد.

پست خصوصی:

پست خصوصی شامل تیپاکس و چایار بوده که دو سرویس ارسال کالای حمل سریع، با 550شعبه در کشور هستند.

باربری ها:

باربری ها حامل‌های قابل اعتمادی هستند که در اکثر شهرهای ایران شعبه دارند و معمولا برای کالاهای با حجم زیاد و سنگین بسیار به صرفه تر است این نکته را نیز باید مد نظر داشت که حداقل ابعادی که باربری ها می‌پزیرند 20*30*30 است.

سامانه های اتوبوسرانی:

در صورتی که ساکن تهران نیستید ولی کالا خریداری شده را به شدت نیاز دارید سریع‌ترین روش پایانه های اتوبوس رانی هستند که کالای شما را حداکثر طی 24 ساعت به پایانه مسافربری شهر شما می رسانند،ولی این نکته را باید مد نظر داشت که برای تحویل کالا باید به پایانه مورد نظر مراجعه کنید.

نحوه‌ی پیگیری سفارشات:

پس از ثبت سفارش و انتخاب روش ارسال کالا یک کد جهت پیگیری کالا توسط حامل برای شما ارسال می‌شود که شما برای مشاهده وضعیت کالای خریداری شده می‌توانید به سامانه حامل مراجعه کنید.    

    

 

کالاهایی که مشاهده نموده‌اید.
فیلتر بر اساس شهر محصول
مهندسین آلفا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
مهندسین آلفا