منو

درباره مهندسین آلفا

درباره مهندسین آلفا

فروشگاه اینترنتی و حضوری مهندسین آلفا از سال ۱۳۸۶ با هدف حذف واسطه ها و ارائه کالای با کیفیت در کنار خدمات پس از فروش به موقع و مناسب پا به عرصه حضور گذاشت و در حال حاضر در زمینه درب های اتوماتیک و سیستم های نظارتی و حفاظتی فعالیت دارد.
با توجه به گستردگی محصولات و برند ها در تمامی زمینه ها شما می توانید از اطلاعات تخصصی سیستم مورد نیاز توسط کارشناسان مربوط به هر بخش بدون پرداخت هزینه بهره‌مند شوید.
یکی از مشکلات این روز های مصرف کننده ها را می توان خرید از سایت هایی دانست که پس از فروش خدمات ضعیفی به مصرف کننده ارائه می دهند، ولی فروشگاه مهندسین آلفا به واسطه نماینده بودن تمامی این مشکلات را بر طرف نموده است.

از دیگر دغدغه های مشتریان می توان به نصب کالای خریداری شده اشاره کرد که باید به وسیله فرد متخصص نصب و راه‌اندازی شود فروشگاه مهندسین آلفا با تکیه بر متخصصین خود این مشکل را بر طرف کرده و مصرف‌کنندگان عزیز می توانند با خیال راحت خرید کنند.
لازم به ذکر است که ۸۰ درصد محصولات موجود در سایت در انبار تهران و خوزستان موجود می باشند لذا کالای خریداری شده در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

کالاهایی که مشاهده نموده‌اید.
فیلتر بر اساس شهر محصول
مهندسین آلفا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
مهندسین آلفا